TR EN

MİSYONUMUZ

Güler yüzle , üstün kaliteli hizmet sunmak ve müşterilerin isteklerini gerçeğe dönüştürmek.

 

- Etik değerlerden ödün vermeden,müsterilerinin ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı,çözüm üreten projeler sunmak

- Müşterilerine özel çözümler geliştirerek, markaya ve imaja katma değer sağlamak

- En yüksek standartlarda kaliteli hizmet vermek

- Amatör ruhla, profesyonelce çalışmak.

 

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyetinin esas tutulduğu güler yüzlülüğün ve hizmet kalitesinin sürekli arttığı,sektöründe öncü ve üne sahip bir şirket olmak.

AMAÇ & NİTELİK

 

 

Humanitas MICE, ulusal/uluslararası kongre, konferans, incoming, outgoing, incentive ve benzeri organizasyonları hedeflenen amaç doğrultusunda, etkin ve başarılı bir biçimde gerçekleştirmek için kurulmuştur.

 

Uluslararası Kongre ve Organizasyonlar, 21. yüzyılda ülkemizin turizm gelirini oluşturan önemli kaynaklardan biri olacaktır. Bu sektör, gerek ülkemize gelen yabancı katılımcı başına elde edilen gelir, gerekse de yılın tamamına yayılabilirliği açısından büyük bir potansiyel oluşturmaktadır.

 

Tanıtım açısından da ülke ekonomisine büyük katkılar sağlayan ve gelişmiş ülkelerde başlı başına bir endüstri olarak gelişen uluslararası kongre ve organizasyon sektörü; titiz bir planlama, detay yönetimi, ekip çalışması, yeni teknolojilerin uygulanması ve güçlü bir finansal birikimi bir arada bulundurmayı gerekli kılmaktadır.

 

Humanitas MICE olarak hedefimiz, geçmiş birikimlerimizi bir araya getirerek %100 başarıyı yakalamak ve karar vericilerle birlikte çalışarak dünya çapında ses getiren kongre ve organizasyonları ülkemize kazandırmaktır.